Home / Strona

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Pod ziemią i nad ziemią z Biblioteką Pedagogiczną

Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Tryb. oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na zwiedzanie piotrkowski podziemi i wież. Penetrowanie niezwykłych, na co dzień niedostępnych i mało znanych zakątków Piotrkowa Trybunalskiego, połączone z intrygującą historyczną gawędą skierowane jest do nauczycieli (zwłaszcza historii, geografii, edukacji regionalnej, ale nie tylko). Zapraszamy do zapisów w Bibliotece Pedagogicznej pod nr tel. 44 […]

Właściciel czy opiekun? Zajęcia dla uczniów

Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Tryb. ul. Wojska Polskiego 122e, Piotrków Trybunalski

Zajęcia pod tytułem „Właściciel czy opiekun? Zwierzę czy przyjaciel?” skierowane do uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej a dotyczące prawidłowej opieki nad zwierzętami. Spotkanie odbędzie się w Czytelni BPP. Zajęcia poprowadzi Ewa Pawlikowska, zoolożka, certyfikowana opiekunka zwierząt, instruktorka szkolenia psów i autorka bloga Grzeczni Podopieczni, wspólnie z piotrkowską Fundacją Miasto Kotów.

Właściciel czy opiekun? Zajęcia dla uczniów