Trudny klient. Webinarium

Home / Dla nauczycieli / Trudny klient. Webinarium

Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Tryb oraz Good Books, zapraszają na szkolenie online dla nauczycieli i bibliotekarzy pt. „Trudny klient. Praktyczny trening autokontroli. Budowanie osobistych kompetencji radzenia sobie z impulsywnością.” Spotkanie poprowadzi Cecylia Bieganowska, trenerka Good Books, socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży po Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, praktyk Racjonalnej Terapii Zachowania, trener, fizjoterapeuta, międzynarodowo Certyfikowany Coach ICF i certyfikowany project manager IPMA D.

OPIS SZKOLENIA: Co to znaczy trudny klient? Jak go identyfikować, rozumieć potrzeby i reagować adekwatnie, chroniąc jednocześnie siebie? Praktyka dbania o własne granice i zasoby w zetknięciu z wymagającymi klientami.

CZAS TRWANIA: 3h
Termin: 21 października
Godziny: 9.00-12.00
Forma: Webinarium
Szkolenie jest bezpłatne. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają nauczyciele i bibliotekarze powiatów: piotrkowskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego.