Wydarzenia biblioteczne dla seniorów – warsztaty online

Home / Aktualności / Wydarzenia biblioteczne dla seniorów – warsztaty online

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat online pt. „Skuteczna organizacja wydarzeń bibliotecznych dla seniorów od A do Z”, który odbędzie się w formie webinarium 15 kwietnia 2021 roku w godzinach 9.00-12.00 na platformie LiveWebinar.

Uczestniczyć w szkoleniu będzie można poprzez: komputer, laptop, tablet, smartfon. Spotkanie poprowadzi Magdalena Klimczak z Good Books.

Zorganizowanie w bibliotece wydarzenia dla seniorów wiąże się z szeregiem czynności, które należy podjąć w celu jego odpowiedniej promocji, zapewnienia wygody i bezpieczeństwa uczestników, a także zadbania o odpowiednią frekwencję. Pieniędzy na sfinansowanie eventu nierzadko trzeba szukać u sponsorów, fundacji czy innych podmiotów. Seniorzy to wdzięczna grupa odbiorców, ale oferta musi być dostosowana do ich zainteresowań i potrzeb. Na szkoleniu wspólnie zastanowimy się jak do nich dotrzeć i sprawić, by biblioteka stała się komfortowym miejsce dla każdego seniora.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie do 6 kwietnia do godz. 10.00 na adres mailowy wspomaganie@pedagogiczna.edu.pl zgłoszenia z następującymi danymi: tytuł szkolenia, imię, nazwisko, placówka, numer telefonu i adres mailowy. Wszystkie osoby zostaną powiadomione o zakwalifikowaniu się na szkolenie drogą mailową. Liczba miejsc jest ograniczona.