Germanizacja dzieci polskich

Home / Aktualności / Germanizacja dzieci polskich

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznawania się z prezentowaną w czytelni w dniach 3-31 października wystawą „Germanizacja dzieci polskich”. Wystawa goszcząca u nas z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości została przygotowana przez pracowników Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Łodzi – dr Tomasza Toborka i Artura Ossowskiego.

Zapraszamy również nauczycieli klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych do zapisów grup uczniowskich. Zwiedzanie wystawy zostanie połączone z prelekcją pana Andrzeja Popłońskiego, historyka, dyrektora BPP.

Zapisy pod numerem tel. 44 649 50 77.